startgroup

Pevnostný výpočtár - energetika /Stress engineer/

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá projektovou a inžinierskou činnosťou hľadáme inžiniera - výpočtára so skúsenosťami s pevnostnými a konštrukčnými výpočtami.

Náplň práce :

- Pevnostné výpočty od komplexných potrubných rozvodov až po výpočty pre jednotlivé konštrukčné uzly vrátane uložení.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Možnosť účasti na zahraničných projektoch
- Práca v úspešnom a dynamickom tíme
- Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - Strojnícka fakulta /chemické a iné stroje/
- Prax na podobnej pozícii potrebná
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Pracovný pomer na živnosť, príp. trvalý pracovný pomer
- Praktické skúsenosti v odbore pevnostných výpočtov
- FEM Modelovanie
- Znalosť 3D CAD technológií

Počítačové znalosti :

AutoCad - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady :

- Ochota učiť sa nové veci
- Tímová spolupráca
- Precíznosť a zodpovednosť
- Dobré komunikačné zručnosti