Obchodný zástupca pre finančné sprostredkovanie

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Regionálna pobočka Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

° aktívna starostlivosť o pridelených klientov,
° realizácia obchodných rozhovorov o stavebnom sporení, úveroch a poistení v kanceláriách a obchodných centrách v Košickom kraji.

Upresnenie platových podmienok

provízny systém + paušál počas 2 rokov od začiatku činnosti

Benefity a ďalšie výhody

Hľadáte zmenu? Niečo nové?
Ponúkame možnosť sebarealizácie a dlhodobú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí už viac ako 20 rokov medzi lídrov v bankovom sektore.

Termín nástupu do práce

od 1.2.2015

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Pre dosiahnutie úspechu v danej oblasti je nevyhnutná:
- samostatnosť v rozhodovaní,
- ochota spolupracovať
- mobilita
- ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe
- živnostenský list

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno