startgroup

Obchodný zástupca pre predaj služieb v oblasti dopravy - na živnosť

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, obchodnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti medzinárodnej dopravy hľadáme skúseného, technicky zdatného Obchodného zástupcu.

Náplň práce:
- Vyhľadávanie nových zákazníkov (ponuka logistických a trajektových služieb)
- Dojednanie obchodných podmienok
- Prezentácia predávaných produktov a služieb

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity
- Preplácanie všetkých prevádzkových nákladov (PHM, kancelárske potreby, mobilný telefón, hotel...)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce a fotografiou. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
- Vlastný osobný automobil
- Živnostenský list
- Anglický jazyk aktívne
- MS Office, MS Windows pokročilá úroveň
- Vodičský preukaz sk. B