startgroup

Pokladník/čka

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
BA-Ivanka pri Dunaji / DNV

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme spoľahlivú pracovnú silu s proaktívnym prístupom k práci, samostatnú, zručnú, dochvíľnu a zodpovednú, ktorá by pracovala s registračnou pokladňou pre nášho klienta zaoberajúcim sa predajom potravín a rozličného tovaru. Pracovné zmeny môžu byť ranné od 7:00 do 15:00hod. poobedné od 13:00 do 21:00hod. a denné od 9:00 do 21:00hod.

Práca je pri pokladni v obchode s potravinami a rozličným tovarom na zmeny.

Ubytovanie a dopravu naša spoločnosť neposkytuje.

Ponúkaný plat

3 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou, bez maturity, obchod, služby výhodou
- zodpovedný
- spoľahlivý
- samostatný
- zručný
- proaktívny
- so schopnosťou plniť úlohy svojho nadriadeného

Svoj životopis zašlite na dole uvedenú adresu len v prípade, že spĺňate uvedené požiadavky.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Uchádzač musí mať čistý register trestov. Ďakujeme za porozumenie.