Pomocné práce pri výstavách - Incheba Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Incheba
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3,00 EUR/hod.
    Platové podmienky: 3€/h vypláclané ihned po vykonaní práce, je možnosť ísť aj vyššie záleží od šikovnosti.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
Koberce sa vyberú z pripravených košov, položia sa podľa plánov vycentrujú a zalepia lemovacov páskou.
Brigáda je vyplácaná ihned po skončení.
Brigáda je vždy deň pred začiatkom výstavy na Inchebe
Stretnutie je pri strome pod mostom SNP vždy pred brigádu Vám pride SMS aj s kontaktnou osobou.
Po výstave je vždy demontáž kobercov, taktiež je to vyplácané ihned, SMS Vám vždy príde pred brigádou.
Kontaktujte nás e-mailom: email, telefonnom čísle SMS: 0903 40 38 37

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno