startgroup

Koordinátor kvality /SQM/ pre automotive s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Okres Pezinok
Svätý Jur, okr. Pezinok

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby kvalitných oceľových a hliníkových kovových dielov, zostáv a modulov pre prémiové značky v automobilovom priemysle hľadáme skúseného SQM - Koordinátora kvality s aktívnym anglickým jazykom.

Náplň práce :

Koordinátor systému kvality je zodpovedný za správnu a efektívnu koordináciu oddelenia kvality a vedenie systému v oblasti Quality Management (manažment kvality) a zlepšenia kvality

- Zodpovednosť za fungovanie, kontrolu a vykonávanie celkového monitoringu systému riadenia kvality
- Vykonávanie interných auditov a sledovanie systému Quality Management (manažment kvality)
- Rozvoj a zlepšovanie systému kvality
- Zodpovednosť za správnu formuláciu dokumentov, príručiek, štandardov riadenia a technických noriem v oblasti kvality
- Koordinácia zamestnancov v oblasti kvality, zodpovednosť za vzdelávacie materiály a vykonávať odborné školenia na manažment systému kvality (aktuálne požiadavky, metodika)
- Definovať požiadavky na personálne oddelenie manažmentu systému kvality
- Komunikácia a spolupráca s orgánmi vykonávajúcimi osvedčenia a oprávnenia
- Zastupovať spoločnosť v priebehu auditu v rámci systému riadenia kvality
- Riadenie kvality MRE Slovensko
- Pravidelne organizovať kontrolu kvality a poskytnúť zástupcovi možné riešenia na zlepšenie
- Kontakt so zákazníkmi
- Vykonávať preventívne nápravné opatrenia
- Podieľať sa na neustálom zlepšovaní systému kvality
- Koordinovať interné audity
- Prezentovanie systému kvality spoločnosti, zvyšovanie úrovne a povedomia u zákazníka, podieľať sa na zmenách interných postupov, foriem, štítkov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Mobil a laptop
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie zamerané na matematiku, vedu, alebo manažment kvality
- 3 a viac rokov praxe v oblasti riadenia systému kvality v automobilovom priemysle
- Vynikajúca znalosť noriem kvality ISO TS 16949, znalosť ISO 14001 a ISO 18001 výhodou

Požiadavky na oblasť pracovných výkonov :

- Dodržanie požiadaviek ISO TS 16494
- Zníženie reklamácií
- Aktuálnosť interných auditov
- Aktivita, dochvíľnosť a zodpovednosť