#TsmeMy

    Brigádnik – právny asistent

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : príprave rešerší právnych názorov, článkov, publikácií, rozhodnutí, iných právnych informácií na zadanú právnu otázku, vrátane formulácie právneho názoru k zadanej právnej otázke;
    : monitoring legislatívneho procesu;
    : monitoring noviniek v oblasti právnej literatúry, právnej doktríny a iných právnych informácií;
    : vykonávanie menej náročných právnych úloh a zadaní, vrátane zadaní na kontakt s externými subjektmi (podateľne, katastre, OR, nahliadnutie do súdnych spisov, a pod.)

    Upresnenie platových podmienok

    minimálne 3,5€hod

    Termín nástupu do práce

    1.8.2019

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : brigáda vhodná iba pre študentov VŠ
    : študent právnickej fakulty – 2./3. ročník
    : proaktivita, samostatnosť
    : predchádzajúca odborná prax výhodou
    : MS OFFICE

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!