startgroup

Manažér prevádzky výroby a skladov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj
Stredné Slovensko

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, obchodno-výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poľnohospodárstva, hľadáme skúseného Manažéra prevádzky výroby a skladov.

Náplň práce :

- Zabezpečovanie výrobného programu vlastnou činnosťou tak, aby boli výrobné kapacity vyťažené hlavne pre vlastné potreby, ale aj pre potreby klientov
- Sledovať prevádzkyschopnosť výrobných, skladovacích a manipulačných zariadení, strojov a mechanizmov
- Zamestnancom spoločnosti prideľovať prácu tak, aby bol ich pracovný čas efektívne využitý, boli dodržané všetky postupy a predpisy BOZP a PO
- Sledovanie a dodržiavanie výrobných plánov, technologické zabezpečenie obsluhy a údržby výrobných liniek, ich funkčnosť a chod výroby bez prestojov
- Kontrolovať činnosť všetkých prítomných zamestnancov v areáli prevádzky spoločnosti za účelom zamedzenia vykonávania nepovolených aktivít
- Výskum a vývoj nových výrobkov z dostupných materiálov (krmivá, hnojivá, vstupy do bioplynových staníc)
- Rozvoj maloobchodného potenciálu prevádzky – plnenie a balenie krmív a hnojív do žiadaných maloobchodných balení
- Zabezpečenie rentabilnosti výroby a skladu
- Dohľad nad aktivitami v celej prevádzke – areáli spoločnosti
- Technologické zabezpečenie, obsluhy a údržby granulačnej výrobných liniek, ich funkčnosť a chod výroby bez prestojov
- Sledovanie úrovne zásob a jej optimalizácia v súlade s chodom výroby a zabezpečenie efektívneho využívania skladovacích kapacít
- Vedenie skladovej evidencie prijímaného a vydávaného tovaru v elektronickej forme
- Maloobchodný predaj – výdaj výrobkov, v určenom softvérovom programe, evidencia cez Elektronickú registračnú pokladnicu (ERP) a peňažný denník, uzávierky ERP, odvod tržieb
- Zabezpečenie váženia prijímaného a vydávaného tovaru
- Vykonávanie fyzických a dokladových inventúr podľa inštrukcií a v danom termíne

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Služobné auto v prípade vzdialeného bydliska
- Mobil a laptop
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom a cudzom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie, najlepšie poľnohospodársko-obchodného zamerania, technický, chemický, resp. biochemický smer
- Požadovaná predchádzajúca prax v riadení poľnohospodárskej výroby
- Prax vo vlastnom vývoji a výskume, v rozvoji obchodu je výhodou
- Skúsenosti v riadení poľnohospodárskej činnosti nutné
- Znalosti v oblasti nakladania s vedľajšími produktmi z potravinárskeho, pivovarníckeho a liehovarníckeho priemyslu a bioodpadmi výhodou
- Znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka na pokročilej úrovni

Osobnostné predpoklady :
- Komunikačné, riadiace a organizačné schopnosti
- Ovládanie princípov manažmentu akosti, správna výrobná prax a ďalších certifikačných noriem v oblasti poľnohospodárstva – výroby krmív a hnojív
- Autonómna, charizmatická a dynamická osobnosť s iniciatívnym prístupom a orientáciou na výsledky
- Ochota cestovať a pracovať vo voľnom čase
- Vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť, flexibilita, ústretovosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť

- Vodičský preukaz sk. B