startgroup

TELEFONICKÝ OPERÁTOR - TELEFONISTA / TRNAVA

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Telekomunikácie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktívne vyhľadávanie potencionálnych klientov
- prvotný telefónny kontakt s klientom z internej databázy
- poradenstvo a predaj služieb
- poskytovanie komplexných informácií o jednotlivých aktivitách

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v dynamickom tíme mladých ľudí na hlavný pracovný pomer
- okamžitý možný nástup
- zaujímavé mzdové ohodnotenie, ktoré bude odkomunikované na osobnom stretnutí
- stravné lístky v hodnote 3,15 eurá

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- v prípade záujmu je potrebné zasielať CV na uvedenú e-mailovú adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- komunikatívnosť, samostatnosť, nadšenie pre nové projekty
- zameranie na cieľ a výsledky
- možnosť kariérneho postupu do pozície team leadra