startgroup

Predajca poľnohospodárskych strojov pre región Košice

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj poľnohospodárskej techniky, hľadáme skúsených predajcov poľnohospodárskej techniky pre Košice.

Náplň práce:
- Predaj poľnohospodárskych strojov značky Claas a Vaderstad
- Návštevy poľnohospodárskych podnikov
- Vypracovanie ponúk poľnohospodárskych strojov
- Predvádzanie poľnohospodárskych strojov
- Aktualizácia databázy zákazníkov
- Spracovanie návštev a ponúk v CRM systéme zamestnávateľa

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie - fix + motivačná variabilná zložka
- Bonus za realizovaný predaj
- Služobný automobil, mobilný telefón a laptop
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti. Kandidátom, ktorí nebudú pozvaní na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou + prax v predaji poľnohospodárskych strojov /nutná/
- Znalosť PC v programe MS Office
- Vodičský preukaz skupiny B, oprávnenie skupiny T vítané