startgroup

Technický riaditeľ s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Vrcholový manažment

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu plastových výrobkov a plastových obalov hľadáme skúseného a zrelého človeka na pozíciu technického riaditeľa.

Náplň práce a zodpovednosti:
- Riadenie procesu výroby vstrekovacích nástrojov
- Rozvoj dizajnu výrobkov a inovácie, komplexný dohľad nad výrobou nástrojov
- Vývoj a zlepšenie existujúcich produktov
- Zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Plnenie výrobných plánov podľa rozpočtových nákladov a dosahovanie úrovne kvality
- Rozvíjanie oblasti výroby nástrojov, lisovania a údržby, sledovanie efektivity výroby
- Riadenie ľudí vo výrobe
- Spolupráca s obchodným, produktovým manažérom a materskou spoločnosťou
- Spolupráca so zákazníkmi a ostatnými dodávateľmi
- Sledovanie konkurencie na trhu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Príspevok na relokáciu
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ technického zamerania
- 5 rokov praxe v oblasti výroby plastových dielov vstrekovaním
- Skúsenosti z výroby a montáže
- Skúsenosti v oblasti výskumu a vývoja
- Riadiace skúsenosti vo výrobe min. 3 roky
- Skúsenosti s riadením projektov
- Aktívny anglický jazyk nutnosťou