startgroup

Obchodno-projektový manažér

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou pohonných hmôt, hľadáme Obchodno-projektového manažéra.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za výsledky obchodného oddelenia, riadenie obchodníka juniora
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, prípadne akvizícia nových zákazníkov
- Vyjednávanie obchodných podmienok a aktualizácia kontraktov, spolupráca s kľúčovými zákazníkmi a dodávateľmi (logistika, výroba)
- Participácia a vytváranie nových projektov, príprava projektových kalkulácií a finančných analýz
- Spoluúčasť na forecastovaní a plánovaní predajných výsledkov
- Kontrola dodržiavania a realizácie projektu od začiatku až po úspešné ukončenie
- Analýza predajných výsledkov, reporting vedeniu spoločnosti
- Mapovanie trhového potenciálu a konkurencie, vyhľadávanie nových príležitostí
- Spolupráca s finančným oddelením a podpory predaja, sledovanie splatnosti faktúr
- Budovanie značky na trhu, spolupráca na marketingovej stratégii a jej implementácia
- Kontrola a riadenie nákladov oddelenia

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Notebook a mobilný telefón
- 13-ty plat
- Stravné lístky v hodnote 3,80 eur (zamestnanec prispieva 1 EUR)
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Práca s kvalitným a atraktívnym produktom
- Spolupodieľanie sa na stratégii a raste značky
- Príležitosť sebarealizácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie
- Požadovaná prax na pozícií Obchodného manažéra min. 3 roky
- Minimálne 1 rok skúsenosti v riadení obchodníkov
- Anglický jazyk – aktívne (veľkou výhodou)
- Skúsenosti s tvorbou projektov
- Microsoft Office, Microsoft Windows – pokročilá úroveň
- Vodičský preukaz B
- Obchodné zručnosti a skúsenosti s vedením tímu
- Schopnosť motivovať seba aj svoj tím, vysoká miera samostatnosti
- Schopnosť nadväzovať a budovať obchodné vzťahy a kontakty
- Orientácia na cieľ a výsledok, prijímanie výziev
- Analytické zručnosti a dobrá finančná gramotnosť
- Schopnosť riešiť problémy a prinášať riešenia
- Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti