PRACOVNÍČKY S KVETMI - HOLANDSKO. ODCHOD: 25.09.2014 alebo 27.09.2014 (aj pre kamarátky) holandský zamestnávateľ, mzda týždenne

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    mesto: Ter Aar (cca 40 km južne od Amsterdamu) a Bleiswijk
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

    18, 19 rokov:
    7,22 Eur brutto/hodina + 8% holiday money +8% reservation money

    20 rokov:
    8,17 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money

    21 rokov a viac:

    9,08 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money

    Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky, ktoré majú pozitívny vzťah ku kvetom.
Ide o ľahko tvarovateľné ťahavé črepníkové kvety (Stephanotis), ktoré rastú do výšky cca 2,5 metra a náplňou práce je dekoračná úprava (ťahavý kvet sa tvaruje - omotáva o dekoračnú podporu napr. do tvaru kruhu, štvorca a pod. a takto vytvarovaný je potom určený k predaju)
Ide o jednoduchú prácu. Pracuje sa v sklenníku alebo v interiéri. Možnosť umiestniť kamarátky. Na pracovisku už pracujú dievčatá zo Slovenska.

Momentálne máme posledné voľné miesta s odchodom zo Slovenska
25.09.2014 uchádzačky bez SOFI čísla
27.09.2014 uchádzačky so SOFI číslom.

Pozícia je vhodná pre pracovníčky do 20 rokov. Možnosť umiestniť kamarátky.

Taktiež dopĺňame tím pracovníčiek v Holandsku, ktoré budú pracovať na oddelení laboratória s kvetmi Orchidea.

Náplň práce
Jedná sa o precíznu prácu v laboratóriu, kde pracovníčky budú pripravovať drobné rastlinky na expedíciu.
Pracovníčky pracujú v sede a používajú pinzetu, pomocou ktorej umiestnia rastlinku do pripravenej nádobky s gelovou hmotou.

Pracuje sa v sterilnom a tichom prostredí. Pracovníčky nesmú mať prstene, naušnice, bižutériu a ani nesmú mať nalakované nechty.

Znalosť anglického jazyka je nutná. /Treba vedieť komunikovať + znalosť poľského jazyka/.
Na pracovisku už pracujú slovenky.

Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Pozícia je vhodnejšia pre pracovníčky do 38 rokov.

Informácie pre uchádzača:

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list priamo od holandského zamestnávateľa, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Podľa vzdialenosti ubytovania zamestnávateľ zabezpečuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne alebo poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok max. 18,50 Eur týždenne. (poplatok za prenájom auta ztrhávaný až zo mzdy)

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok max. 87 Eur týždenne. Poplatok za ubytovanie je ztrhávaný až zo mzdy pracovníka. Po príchode do Holandska nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka je výhodou (na kvety Stephanotis)
- základná znalosť poľského jazyka (výhodou, nie podmienkou) na kvety Stephanotis
- znalosť anglického jazyka + základná znalosť poľského jazyka (na kvety Orchidea)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre ženy do 20 rokov
- možnosť pracovať dlhodobo
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- vodičský preukaz sk. B - výhodou (nie však podmienkou)
- možnosť umiestniť kamarátky

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno