Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Ul. Pavla Mudroňa 45
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    V zmysle zákona o štátnej službe.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Druh štátnej služby a obsadzovaná funkcia
Stála štátna služba - hlavný radca

Odbor štátnej služby
2.04 - Hospodárstvo, správa a privatizácia národného majetku, regulácia sieťových odvetví

Miesto výkonu štátnej správy
Martin

Organizačný útvar
Odbor regulácie kvality a analýz

Hlavné úlohy
Koordinovanie častí zložitých systémov v inom orgáne štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

Podrobnejšia náplň práce
Sleduje, porovnáva, harmonizuje regulačné metódy, vypracováva analýzy jednotlivých metód v oblasti elektroenergetiky, plynárenstva, tepelnej energetiky a vodárenstva; navrhuje opatrenia na zlepšenia, vyhodnocuje stav hospodárskej súťaže a navrhuje opatrenia v tejto oblasti. Implementácie predpisov EÚ.

Počet obsadzovaných miest
4

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie
Vysokoškolské II.stupňa - ekonomické alebo technické vzdelanie so zameraním na analytiku v oblasti elektroenergetiky, plynárenstva, tepelnej energetiky a vodárenstva.

Osobitné kvalifikačné predpoklady
Minimálna odborná prax: 5 rokov

Oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami
Nevyžaduje sa

Ďalšie požadované schopnosti
Znalosť PC na užívateľskej úrovni.
Predpoklady pre tímovú prácu, flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Zoznam požadovaných dokladov
- písomná žiadosť o zaradenie do výberu,
- kópia dokladu o vzdelaní (diplom),
- kópia výpisu z registra trestov nie staršieho ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- motivačný list,
- písomné čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka.

Dátum podania žiadosti
Uchádzač predloží do 11.9 2014 žiadosť o zaradenie do výberu s požadovanými dokladmi písomne alebo elektronickými prostriedkami. Pri zaslaní žiadosti spolu s požadovanými dokladmi elektronickými prostriedkami, je uchádzač povinný doručiť žiadosť spolu s požadovanými a podpísanými dokladmi služobnému úradu aj písomne, a to najneskôr v deň uskutočnenia výberu, inak do výberu nebude zaradený.

S označením na obálke a v žiadosti
Výber č. 08/2014

Na adresu
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, Bajkalská 27, P. O. Box 12, 820 07 Bratislava

Dôležité upozornenie:
Uchádzač, ktorý nespĺňa predpoklady na prijatie do štátnej služby, nebude zaradený do výberu a jeho predložené doklady budú skartované.

Ak uchádzač, ktorému bola zaslaná písomná pozvánka na výber a v určenom termíne sa na výber nedostaví, resp. sa ho nezúčastní, ním predložené doklady budú taktiež skartované.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno