startgroup

Obchodný zástupca/kyňa

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod; Obchodný zástupca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj a distribúciu značkových náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové automobily hľadáme skúseného Obchodného zástupcu pre Košický región.

Náplň práce:
- Primárne akvizícia nových klientov
- Predaj produktov a služieb spoločnosti
- Budovanie a rozvoj vzťahov v pridelenom regióne
- Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie podmienok
- Príprava komplexnej ponuky pre klientov - technická špecifikácia, cenová ponuka
- Pravidelný reporting

Ponúkaný plat

800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Auto, mobil, notebook
- Platové podmienky: fix + variabilné zložky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, pošlite nám svoje CV s rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- PC znalosti na pokročilej úrovni – MS Office - Word, Excel, PowerPoint
- Skúsenosti s predajom náhradných autodielov veľkou výhodou
- Požadované bydlisko Košický kraj

Osobnostné predpoklady:
- Silné prezentačné a komunikačné zručnosti
- Kultivované a profesionálne vystupovanie
- Orientácia na zákazníka, na dosahovanie výsledkov
- Flexibilná a dynamická osobnosť
- Kreatívnosť a odolnosť voči stresu