startgroup

SW technik - programátor pre Bratislavu /1/ a Zlaté Moravce/2/

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava, Zlaté Moravce

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných systémov s dominanciou pokladničných systémov a dátovej komunikácie hľadáme šikovného SW technika - programátora pre Bratislavu a dvoch pre Zlaté Moravce.

Náplň práce :

- Programovanie aplikácií pre mobilné zariadenia, elektronické cenovky, pokladničné systémy, skladové a samoobslužné systémy
- Poskytovanie supportu interným pracovníkom a klientom

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v perspektívnej dynamickej spoločnosti
- Štandardné firemné benefity
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti. Kandidátom, ktorí nebudú pozvaní na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou + prax na podobnej pozícií
- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru, môže byť aj absolvent VŠ so skúsenosťami s programovaním

Počítačové znalosti :
- WLAN, WiFi mobilné zariadenia
- Programovacie nástroje pre Windows CE
- Visual Studio, PHP, web aplikácie,
- Linux, SQL db, Python