startgroup

Obchodník - junior pre predaj interaktívneho SW pre zobrazovacie displeje

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, mladú dynamicky sa rozvíjajúcu spol. hľadáme Obchodníka - juniora na predaj SW pre zobrazovacie displeje.

Náplň práce :

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov - reštauračné zariadenia, diskotéky, spoločenské zariadenia, penzióny, bary, hotely a pod.
- Udržiavanie dobrých dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Predaj produktu Enplug - SW pre zobrazovacie displeje
- Realizácia zákazky od zákazníka k jeho maximálnej spokojnosti
- Vytváranie cenových ponúk, navrhovanie obchodných podmienok
- Prehľad o konkurencii vo zverenom regióne
- Komplexné znalosti ponúkaného produktu – technické parametre, cena, možnosti servisu a riešenia reklamácie

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v kreatívnom prostredí
- Zaujímavé finančné ohodnotenie, motivačná zložka
- Služobný automobil na služobné účely
- Mobilný telefón

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky, ostatným uchádzačom, ktorých nevyberieme sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Požadovaná prax na podobnej pozícii počas VŠ, môže byť aj absolvent VŠ
- Skúsenosti s priamym predajom výhodou
- Požadované bydlisko do 50 km od Bratislavy /kandidát bude denne dochádzať do Bratislavy/
- Kandidát musí mať pozitívny a aktívny kontakt na sociálnych sieťach
- Anglický jazyk pokročilý
- Microsoft Office, Microsoft Windows – pokročilá úroveň
- Internet, e-mail
- Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady :

- Dynamické a aktívne vystupovanie
- Schopnosť nadväzovať a budovať dobré vzťahy so zákazníkmi
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Ústretový a zdvorilý prístup k zákazníkom
- Zodpovednosť a precíznosť, orientácia na cieľ a výsledok
- Schopnosť riešiť problémy a prinášať riešenia, kreativita