startgroup

HR administrátor s aktívnym maďarským a anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú dopravnú spoločnosť hľadáme HR administrátora s aktívnym anglickým a maďarským jazykom.

Náplň práce :

- Realizácia výberových konaní na nových vodičov
- Úlohy v oblasti HR: inzercia, vedenie pohovorov, komunikácia s kandidátmi
- Príprava a spracovávanie rôznych interných dokumentov vodičov, zadávanie údajov o výkone práce vodičov do interného systému, kontrola daných dokumentov
- Spracovávať transportné doklady od vodičov
- Schopnosť komunikovať cez sociálne siete a web stránky
- Preklady rôznych dokumentov do angličtiny

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Pestrá a zaujímavá práca v dynamickom prostredí
Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Aktívna znalosť slovenského, maďarského a anglického jazyka
- Vysokoškolské vzdelanie, príp. stredoškolské s praxou v personalistike na juniorskej pozícii
- Pracovné skúsenosti v administratíve, príp. v oblasti HR
- Skúsenosti v oblasti logistiky sú výhodou

Znalosť práce: Excel, Outlook, Power Point internet