#TsmeMy

    Dizajnér servisných platforiem

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Telekomunikácie; Web dizajnér

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • navrhovať dizajn a rozvoj, technologických platforiem pre projekty na národnej a medzinárodnej úrovni
    • pripravovať technické špecifikácie pre technologické tendre a vyhodnocovať tendrové konania
    • pripravovať plán rozpočtu a plánovať životný cyklus pre technologické platformy
    • zbierať a analyzovať dáta pre kapacitný manažment, životný cyklus platforiem
    • analyzovať vývoj telekomunikačných sietí a navrhovať inovácie v súlade so stratégiou spoločnosti
    • vykonávať testy na platformách, vyhodnocovať testy a odporúčať nasadenie platforiem, funkcionalít, SW do živej prevádzky
    • riadiť technologické projekty a projektový tím pre implementácie

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    flexibilita a adaptabilita na zmeny v pracovnom prostrední a na pracovné postupy
    vysoký výkon a odolnosť voči stresu
    práca v tíme v rámci spoločnosti, ako aj medzinárodných tímoch a na projektoch
    dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti
    samostatnosť a zodpovednosť v riešení úloh
    cieľavedomý a ambiciózny

    Znalosť architektúry a služieb poskytovaných sieťou IMS
    Znalosť architektúry a služieb poskytovaných PS a CS sieťami
    Prehľad v IT OSS/BSS systémoch a rozsahu ich integrácie s telco platformami
    Skúsenosti s tvorbou dokumentov vo forme špecifikácií, analýz, štúdie realizovateľností a pod.
    Skúsenosti s vedením projektov (dokumentácie, plánovanie), riadením implementácie a integrácie platforiem
    Prehľad a orientácia v oblasti Telco/ ICT služieb a platforiem (dáta a hlas)

    MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!