startgroup

Obchodný zástupca pre predaj hnojív a iných pôdnych látok /biostimulanty/

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Západné Slovensko, nitriansky a trnavský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, obchodno-výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poľnohospodárstva so zameraním na nákup a predaj poľnohospodárskych komodít, hnojív a kŕmnych zmesí hľadáme skúseného Obchodníka na predaj hnojív a iných pomocných pôdnych látok pre západné a južné Slovensko.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- Komunikácia so súčasnými obchodnými partnermi, starostlivosť o nich
- Vyhľadávanie nových obchodných partnerov a nových obchodných príležitostí
- Vedenie obchodných rokovaní a prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- Poskytovanie odborného poradenstva obchodným partnerom a riešenie reklamácií
- Spracovanie obchodných ponúk, prijímanie objednávok
- Spracovanie podkladov pre fakturáciu
- Vedenie databázy klientov, telefonických hovorov a osobných jednaní v SAP-e
- Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- Zabezpečenie úhrady pohľadávok
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Zaujímavé finančné ohodnotenie, fix + variabilná zložka
Zázemie medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Možnosť odborného rastu a sebarealizácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské s maturitou / ideálne poľnohospodárskeho zamerania
Vysokoškolské - VŠ poľnohospodárska – Agronomická fakulta, Fytotechnický odbor,
príp. Poľnohospodárstvo – agronómia

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Vodičský preukaz sk. B
Počet rokov praxe v obchode min. 3, výhodou je prax v poľnohospodárstve

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Outlook – stredne pokročilý
Microsoft Excel – stredne pokročilý
Microsoft Word – stredne pokročilý
SAP – základy
Prax na obchodníckej pozícii nutná, ideálne v poľnohospodárskom segmente výhodou
Znalosti v oblasti nakladania s biologickými odpadmi výhodou
Vynikajúce prezentačné, argumentačné a komunikačné schopnosti
Orientácia na výsledok

Osobnostné predpoklady :
Samostatnosť, flexibilita, ústretovosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť,
proaktívny prístup, odolnosť voči stresu