PZS REPREZENTANT - reprezentant profesionálneho zákazníckeho servisu značky SLOVAK TELEKOM, a.s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

• MY ŤA NAOZAJ NAUČÍME OBCHODOVAŤ PROFESIONÁLNE, budeš mať možnosť pracovať v profesionálnom tíme obchodníkov.

• MY ŤA NAOZAJ ODMENÍME, u nás platí: „certainty of success“ - staň sa aj ty jedným z najlepšie zarábajúcich obchodníkov na Slovensku.

• MY TI DÁME MOŽNOSŤ REÁLNEJ KARIÉRY, žiadna personálna agentúra bez reálneho kariérneho rastu.

• MY TI DÁME MOŽNOSŤ študovať na prestížnej Vysokej škole medzinárodného podnikania v Prešove "ISM" - ÚPLNE ZADARMO (aj popri práci).

• ZABEZPEČÍME TI ISTÚ PRACOVNÚ POZÍCIU na dobu neurčitú aj po ukončení štúdia.

Jedinečný spôsob predaja "P2P Business", ktorý vytvorila naša spoločnosť, prináša našim partnerom trvalý úspech a zákazníkom spokojnosť. Je prepojením dravého obchodníckeho nasadenia a ľudského prístupu každého z našich profesionálne školených obchodníkov.

Tvojou náplňou práce bude:
• vzdelávať sa v oblasti podnikania a obchodu na základe nášho jedinečného školiaceho procesu C2B BUSINESS ACADEMY;
• dosiahnuté zručnosti implementovať do praxe a byť úspešným obchodníkom pod vedením profesionálnych obchodníkov.
• zabezpečiť zákazníkom nášho partnera SLOVAK TELEKOM,a.s. zákaznícky servis “CUSTOMER CARE”;
• podieľať sa na rozvoji nášho tímu a celej našej spoločnosti.
• Vykonávať potrebné činnosti smerujúce k dosiahnutiu aplikovanej vedomosti profesionálneho obchodníka.

Byť obchodníkom je poslanie, ktorého cieľom je dosiahnuť spokojnosť na strane zákazníka – WIN BUSINESS vs WIN CUSTOMER. Staň sa aj TY súčasťou nášho RHINO TEAMU!!!

Benefity a ďalšie výhody:

Slabí kopírujú, silní vytvárajú!!! Pripoj sa aj ty k vytváraniu vzrušenia.

J. – join
U. – us
I. – in
C. – creative
E. – excetiment

ISM – Vysoká škola medzinárodného podnikania, ktorá oslovila našu spoločnosť prostredníctvom našich stabilne dosahovaných úspechov u nadnárodných spoločností, chce aby sme boli prínosom pre ich inovatívny process vzdelávania a zabezpečili “ISTOTU ÚSPECHU” aj študentom a absolventom tejto prestížnej vysokej školy práve tým, že k teoretickým veodmostiam študentom dokážeme priniesť v podobe prednášok aj praktické skúsenosti, ktoré budú prínosom pre reálnu prípravu na profesionálnu cestu obchodníka.
Naša spoločnosť poskytne vybratým uchádzačom po splnení podmienok BEZPLATNÉ ŠTÚDIUM na tejto prestížnej vysokej škole.

Okrem iného získaš aj:
• Osobný a profesijný rozvoj
• Stabilnú prácu počas štúdia, aj po jeho ukončení
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Služobný telefón a automobil aj na súkromné účely
• Firemné akcie
• Dynamickú prácu v kolektíve mladých dynamických ľudí,

Informácie pre uchádzača:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.8.2014

Informácie o výberovom konaní:
1. Osobný pohovor s manažérom.
2. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
3. Produktové a predajné školenie.
4. Uzatvorenie pracvno-právneho vzťahu.

Všeobecne požadované znalosti:

Od vhodného kandidáta očakávame :
• Pozitívny a aktívny prístup
• Excelentné komunikačné a negociačné zručnosti
• Prezentačné zručnosti
• Kreativitu
• Zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno