#TsmeMy

    IT Architekt

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava, Jarabinkova

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Pripravovať návrhy architektúry sieťových platforiem s ohľadom na potreby a požiadavky obchodných zložiek spoločnosti
    • plánovať, navrhovať, implementovať a kontrolovať priradenú oblasť IT a sieťových štandardov, stratégiu rozvoja architektúry a ich zosúladenie s best praktikami, štandardami DT skupiny a regulatívami
    • podieľať sa na analýzach a štúdiách realizovateľnosti a podporovať realizačné tímy pri zmenových konaniach, projektoch, zavádzaní nových produktov, systémov a obchodných nástrojov
    • Hľadať inovatívne spôsoby ako čo najefektívnejšie využiť existujúce systémy prípadne navrhovať zmeny architektúry s cieľom optimalizácie prevádzkových nákladov a funkcionalít.
    • hodnotiť kvalitu a rozvoj architektúry, štandardov, metodík a politík a na základe najnovších trendov navrhovať spôsoby na zefektívnenie
    • spravovať modely, mapy architektúry v architektonických nástrojoch
    • kooperovať pri tvorbe sieťovej stratégie a mapovať ju na priradené oblasti architektúry
    • udržiavať vzťah s príslušnými internými zákazníkmi a businesom s cieľom zladiť ich očakávania v oblasti navrhovaných riešení

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • strategické a analytické myslenie
    • schopnosť efektívne riešiť konflikty, komunikatívnosť, diplomatické jednanie
    • organizačné schopnosti a schopnosť koordinovať strategické iniciatívy a projekty
    prezentačné a negociačné schopnosti
    • asertivita
    • schopnosť tvoriť priority
    • inovatívnosť a vízia

    dobrá znalosť dizajnu a definovania technickej architektúry pre komplexné IT/NT systémy
    • dobrá znalosť v oblasti HW platforiem, dátových úložísk, technológie virtualizácie a skúsenosti s konsolidáciou infraštruktúry dátových centier
    • dobrá znalosť technológií transportných a IP core sietí
    znalosť technologických štandardov, metodík a nástrojov pre dizajn sieťových riešení a servisných platforiem
    prehľad v Telco IT systémoch (BSS/OSS)
    • znalosť výhodou: Cloud technológie, DWDM, IP/MPLS, sieťová bezpečnosť, dizajn dátových centier
    • očakávaná prax 5 rokov – IT/Telco

    PC profesionál

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!