Junior Náborový pracovník/Recruiter pre výber pracovníkov v zahraničí

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná náplň:

o Realizácia náborových kampaní na základe požiadaviek klienta za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií.
o Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest v médiách.
o Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov.
o Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností.
o Komunikácia s klientmi a kandidátmi.
o Evidencia priebehu projektov a archivácia uzavretých projektov.
o Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti, reprezentácie spoločnosti na veľtrhoch práce a pod.
o Personálne poradenstvo

Benefity a ďalšie výhody:

o Ponúkame Vám zaujímavú prácu v mladom kolektíve s možnosťou seba-realizácie
o Hľadáme kolegov, ktorí sa budú podieľať na rozvoji spoločnosti

Máte možnosť:
o dlhodobej práce
o získať skúsenosti a orientáciu na medzinárodnom pracovnom trhu
o pracovať pre jedného z lídrov na slovenskom trhu v rámci sprostredkovania práce do zahraničia
o pracovať v mladom kolektíve

Informácie pre uchádzača:

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis spolu s fotografiou na lucia @ universalconsulting.sk

K Vašej žiadosti uveďte prosím:

o Váš optimálny plat
o Kedy môžete nastúpiť do práce

Všeobecne požadované znalosti:

Od úspešného kandidáta požadujeme:

o Výbornú znalosť slovenského pravopisu
o Aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
o Ovládanie anglického alebo iného jazyka výhodou
o Skúsenosti s náborovou činnosťou a procesom výberu výhodou
o Výborné organizačné a komunikatívne schopnosti
o Odolnosť voči stresu a pracovnému náporu
o Hľadáme zodpovedného, flexibilného pracovníka
o Ochota tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
o Chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
o Ovládanie strojopisu a práce na počítači, internet
o Samostatnosť, kultivovanosť vystupovania
o Schopnosť prijať zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno