CHYŽNÁ - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ. BEZ POPLATKOV!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Ostrov Vlieland alebo Terschelling
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1024 EUR
    1024 Euro v čistom za mesiac /pri odpracovaní 160 hodín mesačne/.

    Mzda je vyplácaná mesačne na slovenský bankový účet.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 27.10.2015

Pre nášho klienta v Holandsku dopĺňame tím pracovníkov. Hľadáme pracovníčky, ktoré budú pracovať v luxusnom hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Pracujete pre Slovenskú spoločnosť.

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie je zabezpečené ZDARMA.
BEZ POPLATKOV! Neplatíte žiadne poplatky agentúre ani zamestnávateľovi.

Informácie pre uchádzača:

V prípade o danú pozíciu je nutné zaslať podrobne vypracovaný životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: email

Všeobecne požadované znalosti:

- komunikatívna znalosť anglického jazyka - NUTNÁ
- predchádzajúce pracovné skúsenosti vyhodou
- motivácia a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)