startgroup

Konzultant pre personálnu agentúru s aktívnym cudzím jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do tímu našej personálnej agentúry - pobočky Professionals hľadáme optimistického a dynamického konzultatna s aktívnym cudzím jazykom.

Náplň práce:

- Aktívna spolupráca pri vyhľadávaní vhodných uchádzačov, priame oslovovanie a výber vhodných kandidátov na pracovné pozície
- Podpora pri realizácia výberových konaní, pozývanie kandidátov, testovnie jazykových zručností
- Administratívna a organizačná podpora vedúcemu pobočky, organizovanie pracovných stretnutí a príprava podkladov pre jednanie u klienta
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov cez pracovné portály, internú databázu, sociálnu sieť, priame oslovenie, inzerovanie voľných pracovných miest
- Aktívna pomoc pri vyhľadávaní vhodných klientov, sledovanie inzercie potencionálnych klientov
- Zadávanie údajov do internej databázy, priebežná aktualizácia vhodných kandidátov
- Vypracovanie objednávok a príprava podkladov k fakturácii
- Sledovanie konkurencie, pravidelný reporting
- Plnenie úloh podľa zadania vedúceho pobočky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie - motivačná zložka
- Štandardné firemné benefity, mobil aj na súkromné účely
- Firemné akcie, teambuildingy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom, príp. nemeckom jazyku. Posielajte svoje životopisy len v prípade, že spĺňate všetky požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie humanitného zamerania, príp. SŠ s praxou na podobnej pozícii
- Aktívna znalosť cudzieho jazyka
- Minimálne 2 ročné praktické skúsenosti na podobnej pozícii
- PC zručnosti na užívateľskej úrovni

Požiadavky na osobnosť kandidáta:

- Vysoká miera zodpovednosti, precíznosti a lojality
- Aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Tvorivý prístup k vyhľadávaniu vhodných kandidátov i klientov
- Orientácia na dosahovanie plánovaných cieľov
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Ochota pracovať nadčas v prípade riešenia urgentných požiadaviek klienta