Sharepoint Developer (JO-1405-286453_4)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj aplikácií na platforme MS SharePoint 2010/2013 a Office 365
Iné výhody
- zaujímavá práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- vytvorené podmienky na vzdelávanie a rýchly odborný rast
- možnosť účasti na medzinárodných projektoch
- účasť na školeniach v zahraničí
- podpora jazykového vzdelávania
- podpora získania certifikácie
- bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov a pod.)
- bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Zameranie, odbor:
IT

Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft SharePoint - expert

Počítačové znalosti - programátor:
JavaScript - expert
.NET - expert
C# - expert
Vodičský preukaz  B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti: 3
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Analytické myslenie, dôslednosť, flexibilita, iniciatíva
- Koncepčné myslenie, schopnosť vidieť súvislosti
- Praktická skúsenosť z projektov
- Samostatnosť, kreativita, tímová práca
- Veľmi dobrá znalosť MS SharePoint 2010 a 2013, znalosť Office 365 výhodou
- Dobrá znalosť JavaScriptu
- Znalosť platformy .NET a jazyka C#
- Znalosť MS SQL
- Minimálne 2 roky praxe s vývojom na platforme SharePoint 2010
- Minimálne 3 roky praxe v komerčnom programovaní na platforme .NET

Súhlas so spracúvaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)