startgroup

Odbytový pracovník s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčiansky kraj; Partizánske
Partizánske

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou športovej, vychádzkovej, pracovnej, dámskej a detskej obuvi, hľadáme Odbytového pracovníka s aktívnou angličtinou.

Náplň práce:
- Obchodná korešpondencia
- Odbytová činnosť v oblasti obuvníctva - činnosť od zadania zákazky, priebežné sledovanie plnenia zákazky, až po prijatie platby, spolupráca s oddelením výroby, sledovanie termínov
- Prijímanie objednávok, evidencia objednávok, nahrávanie objednávok do systému
- Evidencia vyexpedovanej obuvi
- Skladové hospodárstvo

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Finančné ohodnotenie fix + prémiové ukazovatele
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie, ekonomické zameranie, VŠ vzdelanie výhodou
- Praktické skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- Anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom nutné
- Flexibilita, ochota pracovať podľa potreby v nadčase
- Ekonomické myslenie
- Znalosť MS Office