startgroup

Obchodný zástupca – predaj stavebného materiálu pre Bratislavu

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava, Okres Nitra
Bratislava, Nitra

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj kompletného sortimentu stavebného materiálu a na území Slovenska a Českej republiky má 32 filiálok, hľadáme skúseného Obchodného zástupcu pre Bratislavu, príp. Nitru.

Náplň práce:
- Akvizícia nových zákazníkov /aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí/
- Vedenie obchodných jednaní
- Prezentácie produktov prostredníctvom Katalógu a vzoriek
- Komplexná starostlivosť o zákazníka
- Klientský servis a poradenstvo
- Príjem a spracovanie objednávok /mailových, telefonických a osobných/

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity,
- Auto aj na súkromné účely, mobil, notebook
- Platové podmienky: fix + variabilné zložky podľa obratu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, pošlite nám svoje CV s rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru
- Anglický jazyk základy
- PC znalosti na pokročilej úrovni – MS Office - Word, PowerPoint
- Skúsenosti s predajom dverí, parkiet a tapiet veľkou výhodou
- Práca na TPP, aj na živnosť
- Požadované bydlisko Bratislavský kraj, Nitra, Banská Bystrica

Osobnostné predpoklady:
- Komunikačné zručnosti, sebavedomé a kultivované vystupovanie
- Orientácia na zákazníka, na dosahovanie výsledkov
- Dynamická a zrelá osobnosť
- Kreatívnosť a odolnosť voči stresu