Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Hlavná 50
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    paušálny príspevok poskytovaný Úradom práce
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.8.2014

Personálna a vzdelávacia spoločnosť v Prešove ponúka pracovné miesto IT PRACOVNÍKA na absolventskú prax (AP).

Náplň práce:
- poskytovanie technickej podpory lokálnym a vzdialeným užívateľom
- inštalácia nových zariadení a nových aplikácií
- riešenie a odstraňovanie porúch a chýb, ktoré vznikli užívateľom pri práci s PC
- komunikácia s internými zamestnancami a externými dodávateľmi služieb
- samostatné riešenie problémov s HW a SW (detekcia chýb a chybných komponentov)
- zálohovanie dát
- evidencia IT techniky, HW a SW vybavenia

Pracovný čas:
- Po-Pia, 4 hodiny denne

Podmienky pre prijatie na AP:
- ved do 26 rokov
- SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore technické a informačné služby
- evidencia na Úrad práce najmenej 1 mesiac
- uchádzač/ka nevykonávala AP v minulosti

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti
- priestor pre sebarealizáciu v personálnej a vzdelávacej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS a FOTOGRAFIU a súhlas so spracovaním osobných údajov na našu e-mailovú adresu: email (TU).

Do predmetu správy prosíme uveďte: IT PRACOVNÍK-AP.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Na výberové konanie budeme pozývať len uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Všeobecne požadované znalosti:

- aktívny prístup k riešeniu problémov
- komunikačné a organizačné schopnosti
- všeobecný prehľad v IT
- schopnosť pracovať v tíme
- precíznosť a dôslednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno