startgroup

Dentálny hygienik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Košice
Košice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, súkromné zdravotnícke zariadenie s moderným a špičkovým vybavením hľadáme pracovníka na pozíciu Dentálneho hygienika s nasledovnou náplňou práce:

- Poskytovanie preventívnej starostlivosti a vykonávanie odborného profesionálneho čistenia zubov v plnom rozsahu
- Vykonávanie pravidelných preventívnych vyšetrení pacientov za účelom zistenia stavu a rizikových faktorov, ktoré vedú k vzniku zubného kazu a zápalu parodontu
- Motivácia a inštruovanie pacienta v správnej technike čistenia zubov, individuálny výber pomôcok na čistenie a iných individuálnych rád, napr. aké sú pre vás najvhodnejšie zubné pasty, ústne vody a pod.
- Odstraňovanie zubného kameňa a pigmentov (od kávy, čaju, fajčenia...), leštenie zubov, vytvrdzovanie zubov vhodnými fluoridovými preparátmi
- Vyhodnocovanie röntgenových snímok, vysvetlenie a inštruovanie podľa nálezu na snímke
- Fluoridácia zubov u detí aj dospelých
- Poskytovanie poradenstva ohľadom prevencie vzniku zubného kazu a s tým súvisiacich ochorení
- Liečba parodontitídy, stanovenie rizika prognózy, návrhy individuálnych liečebných postupov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- Garantovaná dlhodobá spolupráca
- Moderné a špičkové vybavenie
- Možnosť pravidelného zvyšovania kvalifikácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu a splnenia požiadaviek, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské I., II. stupňa FZO Prešovská Univerzita, odbor Dentálna hygiena
- Stredoškolské vzdelanie v danom odbore, prax vítaná
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s danou profesiou výhodou
- Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa PU
- Anglický alebo nemecký jazyk - mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- Komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, príjemné a profesionálne vystupovanie