Brigádnička pre elektrotechnický priemysel - Vrbové (3 zmeny)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
    • manipulovanie s materiálom • kontrola materiálu a súčiastok • práca na linke (sedenie, státie) • iné ostatné pomocné práce PONÚKAME:    • práca vo výrobnej spoločnosti • brigáda na 2 mesiace • 3 zmenná prevádzka • finančné ohodnotenie 2,50 Euro/hodina + nočný príplatok  • doprava a ubytovanie nie je zabezpečené • práca je vhodná pre ženy a študentky. POŽADUJEME:    • ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke • flexibilita, samostatnosť, zodpovednoť • fyzická zručnosť - práca s jemnou mechanikou • veľmi dobrý zrak a postreh
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu. Ďakujem. Teším sa na stretnutie! Miesto práce - VRBOVÉ. Pre veľký záujem budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance si nájsť prácu: https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html  Trenkwalder, a.s.Mgr. Monika Zubčáková,91700 Trnava, Františkánska 22 Mobil: +421903908798Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity