TECHNICKÝ ŠPECIALISTA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Streženice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Nadpriemerne platové ohodnotenie
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.8.2014

Do nášho tímu hľadáme technického špecialistu na servis vyšívacích automatov a podporu súvisiacich informačných technológií (siete, podpora softvér, automatizácia), pôsobiace na území slovenskej a českej republiky.

Náplň práce:
Inštalácia nových strojov, zaškoľovanie, komunikácia s klientmi, vzdialená podpora strojov v sieti, atď

Ponúkame:
- Perspektívnu a zaujímavú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Zázemie etablované spoločnosti na trhu
- Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- Odborné zaškolenie
- Systém zamestnaneckých benefitov

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na pozíciu:
- SOU / SŠ elektrotechnického alebo strojného zamerania
- Skúsenosť so servisom a podporou strojných zariadení alebo výpočtovej techniky
- Základná znalosť a orientácia v problematike malých počítačových sietí (TCP / IP protokol)
- Vodičský preukaz sk. "B" - aktívny vodič
- Znalosť AJ - pasívne (technická - manuály, školenia)
- Skúsenosti s vektorovou grafikou (Adobe Illustrator, Corel Draw) výhodou

Osobnostné predpoklady:
- Samostatnosť a zodpovednosť, flexibilita, ochota učiť sa novým veciam
- Bezúhonnosť
- Komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť,
- Profesionalitu
- Kultivované vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B