startgroup

Privátny ekonomický konzultant pre maklérsku spol. - na živnosť

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Okres Martin, Okres Nitra, Trnava, Okres Žilina
Bratislava, Nitra, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Martin

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, maklérsku spoločnosť hľadáme šikovného a podnikavého finančného poradcu, ktorý je ochotný pracovať na živnosť a sám si bude manažovať svoj pracovný čas.

Náplň práce :

- Aktívne vyhľadávanie a získanie klientov
- Obchodné jednanie, dohodnutie obchodných podmienok
- Analýza portfólia klientov, zistenie ich potrieb, navrhnutie optimálneho riešenia pre klienta
- Vytváranie komplexnej privátnej finančnej stratégie pre klientov
- Dlhodobý servis a poradenstvo

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Možnosti firemného zaškolenia
- Príležitosť na kariérny rast

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

- V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis. Kontaktovaní budú len vybraní kandidáti. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské s maturitou
- Prax v oblasti finančného sektoru veľkou výhodou (poisťovníctvo, bankovníctvo, investície, sporenie, úvery)
- Anglický jazyk - základy
- PC na užívateľskej úrovni
- Jedná sa o prácu na živnosť, príp. registráciu na Daňovom úrade.
- Výkon práce formou Home Office
- Možnosť vykonávať prácu popri TPP, príp. popri materskej dovolenke i na dôchodku

Osobnostné predpoklady :

- Orientácia na obchod, disciplína a cieľavedomosť
- Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, argumentačná schopnosť
- Vytrvalosť, orientácia na cieľ a obchodné výsledky
- Lojálnosť a bezúhonnosť