startgroup

Odborný predavač technického sortimentu na predajni

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kvalitného profesionálneho elektrického ručného náradia, príslušenstva, záhradnej a lesnej techniky, hľadáme spoľahlivého a skúseného Odborného predajcu.

Náplň práce:
- Aktívny odborný predaj elektrického ručného náradia, záhradnej techniky a pod., poradenstvo pre značky BOSCH, MAKITA, METABO, STIHL, KÄRCHER a iné
- Obsluha zákazníkov na profesionálnej úrovni
- Prezentácia tovaru
- Obsluha ERP, skladového a fakturačného systému
- Príjem a vykladanie tovaru, udržiavanie vzhľadu predajne, dodržiavanie zabehnutých pravidiel

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity
- Motivujúce finančné ohodnotenie: fix + variabilná zložka

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite nám svoj odborný štruktúrovaný životopis s podrobným popisom práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ďakujeme za pochopenie. V prípade, že ste reagovali na danú pozíciu v predchádzajúcej inzercii, neposielajte svoje CV. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Prax na pozícii predajcu nutná, predaj podobného sortimentu výhodou
- Vodičský preukaz sk. B