Operátor/ka výroby -Košice

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• montažne práce vo výrobe - automobilový priemysel, • výroba zámkov, štartovacích zariadení, kľúčov a kľučiek • vizuálna kontrola komponentov PONÚKAME:      • prácu na trvalý pracovný pomer pre medzinárodnú spoločnosť • zaujímavé finančné ohodnotenie • práca v trojzmennej prevádzke, práca v stoji • príplatky za prácu nadčas, prácu v noci, prácu poobede POŽADUJEME:   • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou/ bez maturity • prax vo výrobe výhodou • chuť a ochotu pracovať aj na 3 zmeny • zodpovednosť • dobrý zdravotný stav!!! • manuálnu zručnosť
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na uvedený email. Teším sa na stretnutie. Miesto výkonu práce Košice. Pre veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujem za pochopenie. Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance nájsť si prácu:https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html Trenkwalder, a.s.Mgr. Lucia Jacková,04001 Košice, Moyzesova 36Email: email,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou