Pomocný pracovník vo výrobe

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
     - manuálnu prácu v stoji - nákladka / výkladka dielov a komponentov na výrobnej linke, obskuha výrobnej linky - práca v 12 hod. zmenách ( aj cez víkendy ) - práca je vzhľadom na náročnosť vhodnešia pre mužov   PONÚKAME:   - prácu na dohodu v SUČANOCH - odmena ( brutto): 2,80 €/hod., - pre šikovných možnosť opakovanej brigády    POŽADUJEME:    - minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity - skúsenosti z práce vo výrobe- výhodou - manuálna zručnosť, dobrý zrak, šikovnosť - dobrý zdravotný stav - časová flexibilita - zmysel pre dodržiavanie pracovných postupov - spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať
Benefity a ďalšie výhody:
Predpokladané nástupy: priebežne
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Svoje životopisy nám zaseialjte na nižšie uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity