Personalisty

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
   • Spracovanie a aktualizácia personálnej agendy v papierovej a softwarovej verzii • Samostatné zabezpečovanie odbornej personalistickej agendy • Spracovanie údajov z dochádzkového elektronického systému ako podkladu pre výpočet miezd • Administratívne spracovanie pracovno-právnych vzťahov pri ich vzniku, zmene a zániku • Administratívna agenda spojená s nástupom a výstupom zamestnancov - Pracovné zmluvy, Ukončovanie pracovného pomeru, zmeny pracovných zmlúvPrihlášky a odhlášky do Sociálnej a zdravotných poisťovní • Vypracovávanie zápočtových listov • Koordinácia procesu adaptácie a zaškolenia nových a preradených zamestnancov   PONÚKAME: • Prácu v stabilnej strojárenskej spoločnosti • Zaujímavé finančné ohodnotenie • Možnosť vzdelávať sa • Prácu v mladom kolektíve   POŽADUJEME:   • Vzdelanie SŠ / VŠ humanitného alebo ekonomického zamerania • Prax v oblasti personalistiky min 2 roky v HR admin • Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni • Microsoft Office - užívateľská znalosť • SW Softip výhodou  • Znalosť internej a externej legislatívy • Profesionálna znalosť zákonníka práce • Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, diskrétnosť, flexibilita • Ochota ďalej sa vzdelávať • Vodičský preukaz skupiny B
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou