KONTROLÓR/KA KVALITY- LOZORNO

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Vizuálna kontrola kvality- oprava, čistenie dielov v automobilovom a elektrotechnickom priemysle- vizuálna kontrola hotových výrobkov- sortovanie práceevidencia a riešenie nezhôd a reklamácií vo vzťahu k dodávateľom a zákazníkom- evidencia a riešenie nezhôd vzniknutých počas výrobyPONÚKAME: - práca na dohodu, DLHODOBÁ BRIGÁDA- Miesto nástupu práce: lozorno - termín nástupu: IHNEĎPLAT: 3,00€/hod. brutto, možnosť stať sa teamleader a tým zvýšiť svoju mzduPOŽADUJEME: - stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie- prax v danej pozícií KONTROLÓR KVALITY - pozícia je vhodná pre ABSOLVENTA alebo aj ŠTUDENTOV VŠ- vyžadujeme najmä: ZODPOVEDNOSŤ, samostatnosť, pracovitosť, spoľahlivosť- časovú FLEXIBILITU- dobrý zdravotný stav a zrak
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Svoje životopisy nám zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie sa uskutoční len s účastníkmi, ktorých profil bude zosúäladený s  požiadavkami na budúceho zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou