startgroup

Stavebný technik - plánovač s aktívnym cudzím jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, nadnárodnú retailovú potravinovú spoločnosť, hľadáme skúseného Stavebného technika.

Náplň práce:
- Príprava a realizácia projektovej dokumentácie stavebných projektov a rekonštrukcií s ohľadom na termíny, kvalitu a kvantitu ako aj správne rozhodnutia v zmysle optimálnych technických a obchodných aspektov
- Zodpovednosť za tvorbu projektovej dokumentácie k výstavbám a rekonštrukciám
- Návrh a spracovanie prvotných návrhov dispozičných riešení rekonštrukcií a výstavby predajní, centrály, centrálneho a regionálneho skladu v súlade so štandardmi spoločnosti
- Digitalizácia výkresov
- Príprava podkladov pre projektantov, inžiniering, realizátorov stavebných a rekonštrukčných prác, developerov, vrátane časového harmonogramu
- Riešenie otázok v oblasti nových dispozičných riešení
- Organizácia a koordinácia výrobných výborov a koordinačných porád
- Komunikácia s externými projektantmi v súvislosti s koordináciou zmien
- Kontrola a odsúhlasenie faktúr dodávateľských služieb súvisiacich s pridelenou agendou živnostníkov a subdodávateľov
- Zabezpečenie optimálnej komunikácie a podpory oddelenia
- Komunikácia s dodávateľmi, vedenie obchodných jednaní
- Kontrola finančného plánu
- Organizácia výberových konaní na dodávateľské služby
- V prípade potreby poradenstvo, plánovanie, podpora a pomoc pri medzinárodných projektoch
- Zabezpečenie zlepšení stanovených v spolupráci s technickým oddelením

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Služobný automobil
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite nám svoj profesijný štruktúrovaný životopis s podrobným popisom náplne práce v predchádzajúcich zamestnaniach v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie (stavebná fakulta alebo architektúra)
- Min. 3 roky pracovné skúsenosti na podobnej pozícii (na pozícii projektanta veľkou výhodou)
- Autorizačné osvedčenie (stavebného inžiniera alebo architekta) je výhodou
- Znalosť práce s PC na pokročilej úrovni (Word, Excel, PowerPoint, Access, AutoCAD - expert)
- Nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady:
- Analytické a koncepčné schopnosti
- Tímová spolupráca
- Ochota cestovať a odolnosť voči stresu
- Schopnosť presadiť sa, vyjednávať a presviedčať
- Ochota učiť sa
- Otvorená, inovačná a kreatívna osobnosť