Operátor Call-Centra v Klientskom centre

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Košická 56
    82108 Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    700 - 1000 EUR
    - Fixná mzda + odmeny
    - Fixná čiastka vychádza z počtu odpracovaných hodín
    - Odmeny sú vyplácané na základe dosiahnutých výsledkov, napr. počet dohodnutých stretnutí s klientmi
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.2.2017

Hľadáme telefonistku - asistentku do klientskeho centra, na prácu so zaujímavým finančným ohodnotením.

Jedná sa o prácu v novootvorenom Klientskom centre v Bratislave.

Náplň práce zahŕňa:

- Kontaktovanie klientov z firemnej databázy

(Prax v Call-centre vítaná - informačné linky, kontaktovanie klientov, telekomunikácie, kampane..).

- Dohadovanie stretnutí pre obchodných zástupcov
- manažment klientskeho centra
- Administratíva a korešpondencia
- Komunikácia s partnerskými spoločnosťami
- Organizovanie a dohadovanie školení pre pracovníkov

Benefity a ďalšie výhody:

- Rodinná atmosféra, príjemný kolektív
- Získanie a zdokonalenie skúseností v oblasti komunikácie, profesionálneho prejavu
- Komunikačné školenia a motivačné aktivity
- Možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

V prípade Vášho seriózneho záujmu nám pošlite životopis na e-mailovú adresu: email

Všeobecne požadované znalosti:

- Výborné komunikačné zručnosti
- Príjemný verbálny prejav
- Zmysel pre samostatnosť a zodpovednosť
- Odolnosť voči stresu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word