startgroup

Obchodný zástupca pre poisťovňu na živnosť

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Západné Slovensko

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá poskytuje široké spektrum poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia hľadáme ambiciózneho človeka s obchodným duchom na pozíciu Obchodného zástupcu.

Náplň práce:
- Vyhľadávanie potenciálnych klientov a starostlivosť o existujúcich
- Analyzovanie potrieb klienta a navrhovanie vhodného riešenia v oblasti životného a neživotného poistenia
- Príprava a uzatváranie zmlúv, vedenie obchodných stretnutí
- Práca v teréne, príp. Home Office, príp. popri zamestnaní

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Kariérny postup
- Motivačné ohodnotenie
- Prepracovaný systém odborného vzdelávania
- Notebook s pripojením na internet

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate všetky kritériá, pošlite nám svoje CV s podrobne rozpísanou náplňou práce v predchádzajúcich zamestnaniach. Prácu je možné vykonávať popri zamestnaní na živnosť, resp. registráciou na Daňovom úrade - DIČ. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie
- Prax z oblasti obchodu
- Skúsenosti z oblasti poisťovníctva, bankovníctva výhodou
- PC zručnosti - MS Office
- Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady:
- Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť, lojalita
- Samostatnosť, vytrvalosť, pozitívne myslenie
- Príjemné a ústretové vystupovanie, komunikatívnosť, etika
- Obchodný duch