Manažér kvality (oblasť textilu)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
    • Organizuje kontroly kvality všetkých vytriedených kategórii • Zadeľuje prácu kontrolórkam kvality • Osobne vykonáva nematkové kontroly kvality • Spolupracuje s manažérom Triediaceho centra • Vypracováva reporty • Vyhodnocuje proces • Komunikuje so zákazníkmi (externými aj internými) • 2X do roka služobná cesta v rámci EU   PONÚKAME:    • Veľmi dobré platové podmienky + variabilná zložka • Fixná pracovná doba • Mobil • Možnosť využívania anglického jazyka na dennej báze   POŽADUJEME:    • Minimálne 5 rokov relevantnej praxe s vedením ľudí (podmienka) • Angličtina na komunikatívnej úrovni – reporty a komunikácia so zahraničím • Žiadne zdravotné obmedzenia, ide o prácu so second handovým textilom • Minimálne stredoškolské vzdelanie • Zodpovednosť, precíznosť, analytické myslenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou