KONTROLÓR/KOTROLÓRKA KVALITY - NÁMESTOVO

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
    • kontrola kvality dielov • oprava, čistenie dielov v automobilovom a elektrotechnickom priemysle • vizuálna kontrola hotových dielov • sortovanie dielov PONÚKAME:    • práca na dohodu o vykonaní práce • Miesto výkonu práce: NÁMESTOVO • termín nástupu: ihneď • plat: dohodou POŽADUJEME:    • stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie • prax v danej oblasti vítaná • zodpovedný prístup k práci • samostatnosť, pracovitosť, spoľahlivosť • presnosť • manuálnu zručnosť • časovú FLEXIBILITU • dobrý zdravotný stav a dobrý zrak
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity