Realitný maklér / Finančný poradca

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

XX REAL & HYPOCENTRUM – predaj a financovanie nehnuteľností na jednom mieste.

Ponúkame atraktívne podmienky pre realitných maklérov a úverových špecialistov na pobočkách XX REAL & HYPOCENTRUM.

Kúpa nehnuteľnosti je závislá od potenciálnych zdrojov financovania. Našim klientom chceme poskytovať služby realitnej kancelárie a financovanie kúpy nehnuteľností pod jednou strechou, zjednodušiť a urýchliť ich cestu k novému bývaniu.

Preto sme prepojili realitnú kanceláriu XX REAL, s.r.o. a spoločnosť sprostredkujúcu úvery a poistenia - HYPOCENTRUM FINANČNÉ SLUŽBY, s.r.o. Garanciou kvality sú vyše 10 ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom (v pozadí XX REAL stojí jedna z najvýznamnejších bratislavských realitných spoločností – LEXXUS, ktorá je poskytovateľom know-how).

V súčasnosti sme v štádiu otvárania pobočiek vo všetkých regiónoch Slovenska, a preto hľadáme vhodných kandidátov na výkon pozície Realitný maklér / Finančný poradca (Úverový špecialista).

Hľadáme uchádzačov, ktorí by dokázali poskytovať komplexné služby, teda služby realitného aj finančného makléra (nie je podmienkou). Efektivita, profesionalita a maximálny komfort pre klienta na jednom mieste.

Ak ste dobrý obchodník, túžite byť úspešný a láka vás byť súčasťou silnej značky, neváhajte a zareagujte na voľné pozície v týchto regiónoch:

Bratislava – Petržalka
Bratislava – Ružinov
Košice
Trenčín
Dunajská Streda
Šamorín

STRUČNÁ NÁPLŇ PRÁCE REALITNÉHO MAKLÉRA:

- Komplexné sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Aktívna práca na rozširovaní portfólia nehnuteľností a akvizícia nových klientov.
- Zadávanie ponúk do databázy, aktualizácia ponúk.
- Príprava a prezentácia ponúk pre potenciálnych klientov.
- Zabezpečovanie obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností.
- Pravidelné kontaktovanie klientov, budovanie vzťahov a dobrého mena spoločnosti.
- Dojednávanie obchodných podmienok predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Príprava zmluvnej dokumentácie v súčinnosti s právnym oddelením.
- Odovzdávanie nehnuteľností.

STRUČNÁ NÁPLŇ PRÁCE FINANČNÉHO PORADCU:

- Poskytovanie komplexného poradenstva, servisu a starostlivosti klientom pri výbere hypotéky a poistenia.
- Prínos efektívnych riešení financovania a poistenia podľa požiadaviek a potrieb klienta.
- Oslovovanie klientov z databázy spoločnosti a aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov.
- Komunikácia s bankami ohľadom produktovej podpory.
- Vypracovávanie a kompletizácia podkladov na žiadosti o poskytnutie úverov.
- Dohliadanie na úspešné čerpanie úveru klienta.

Benefity a ďalšie výhody:

- Silné zázemie, dynamický a mladý kolektív, stále pracovné miesto na pobočke.
- Kvalitné úvodné školenia do problematiky realít i finančného sprostredkovania.
- Motivačný provízny model.
- Silná marketingová podpora značiek XX REAL a HYPOCENTRUM (štartovací balíček podpory predaja - inzertný časopis, newsletter, propagácia inzerátov na najrelevantnejších realitných serveroch, cielené online kampane, IT program na správu nehnuteľností, web stránka XX REAL a HYPOCENTRUM).
- Produktová a legislatívna podpora (research správy, školenia, semináre, komunikácia s bankami a NBS).
- IT podpora.
- Právna podpora.

Všeobecne požadované znalosti:

- Profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci.
- Znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta.
- Prehľad o aktuálnom stave realitného a finančného trhu, základné povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí.
- Tímový duch, zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, samostatnosť.
- Znalosť anglického jazyka výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook