startgroup

Preventista v odbore dentálnej hygieny

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava, Okres Nitra, Trnava
Bratislava, Trnava, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, súkromné zdravotnícke zariadenie s moderným a špičkovým vybavením, hľadáme pracovníka na pozíciu Preventista v odbore dentálnej hygieny, ktorého náplň práce bude nasledovná:

- Poskytuje informácie a služby, súvisiace s podporou ústneho zdravia, informácie o zdravom životnom štýle s ohľadom na vek, zdravotný stav
- Informuje o správnych hygienických návykoch, o prevencii, vyšetrení, diagnostike a liečbe ochorení zubov a parodontu, vrátane skríningu u detí a dospelých v individuálnej alebo v skupinovej profylaxii,
- Poskytuje poradenstvo v oblasti ústnej hygieny, inštruuje vhodnú techniku a systém čistenia zubov a ďasien, odporúča pomôcky a vhodný čas pre ústnu hygienu
- Poskytuje poradenstvo v oblasti výživy, robí výživový protokol
- Poskytuje poradenstvo v oblasti fluoridácie, odporúča vhodné preparáty a informuje o spôsobe ich aplikácie a užívania
- Poskytuje informácie o včasnej diagnostike, možnosti neinvazívnej a minimálne invazívnej liečby kazu a zápalu
- Poskytuje informácie o nebezpečenstve prenosu infekcie kazu a zápalu
- Poskytuje poradenstvo tehotnej žene a žene po pôrode v oblasti formovania správnych hygienických a stravovacích návykov u dieťaťa od narodenia do 15. roka
- Informuje o potrebe vyšetrenia a ošetrenia u zubného lekára

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- Garantovaná dlhodobá spolupráca
- Moderné a špičkové vybavenie
- Možnosť pravidelného zvyšovania kvalifikácie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu a splnenia požiadaviek, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredná zdravotnícka škola + absolvovanie kurzu Dentálnej hygieny /kurz na akreditovanom pracovisku/
- Praktické skúsenosti na danej pozícii min. 1 rok
- Anglický alebo nemecký jazyk - základy

Osobnostné predpoklady:
- Komunikatívnosť, precíznosť, samostatnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie
- Ochota učiť sa nové veci, vzdelávať sa v danom odbore