startgroup

Náborár

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

príprava a zverejňovanie inzerátov o voľných pracovných miestach
vyhľadávanie uchádzačov v databázach, na trhu práce a pod.
selekcia uchádzačov
evidencia a archivácia uchádzačov o zamestnanie
spolupráca s externými partnermi
sledovanie trhu práce
výber a obsadzovanie kandidátov na pracovné pozície podľa požiadaviek klienta
realizácia telefonických a osobných pohovorov
príprava pracovných zmlúv
príprava a spracovanie dochádzky
príprava podkladov pod mzdy a spracovanie miezd
vypracovávanie štatistických podkladov z oblasti miezd a personalistiky
práca v teréne ( nábor na školách, obecných úradoch, UPSVaR ...)

Ponúkaný plat

1000 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a ktorí budú zaradení do výberového procesu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

SŠ/ VŠ vzdelanie
Anglický jazyk pokročilý slovom aj písmom
aktívny vodič sk. B
prax v oblasti personalistiky výhodou
znalosť balíka MS Office

Osobnostné schopnosti a zručnosti:

komunikatívnosť, empatia
príjemné vystupovanie, budovanie a udržiavanie dobrých medziľudských vzťahov
schopnosť riešiť problémy, odolnosť voči záťaži,
schopnosť a ochota učiť sa novému
organizačné schopnosti, flexibilita
precíznosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
trpezlivosť