Realitný maklér/ka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame atraktívne podmienky pre realitných maklérov na pobočkách XX REAL

V súčasnosti sme v štádiu otvárania pobočiek vo všetkých regiónoch Slovenska, a preto hľadáme vhodných kandidátov na výkon pozície Realitný maklér/rka.

Hľadáme uchádzačov, ktorí by dokázali poskytovať komplexné služby realitného makléra. Efektivita, profesionalita a maximálny komfort pre klienta na jednom mieste.

Ak ste dobrý obchodník, túžite byť úspešný a láka vás byť súčasťou silnej značky, neváhajte a zareagujte na voľné pozície v týchto regiónoch:

Bratislava
Šamorín
Dunajská Streda
Trenčín a okolie
Žilina a okolie
Nitra a okolie
Prešov a okolie

STRUČNÁ NÁPLŇ PRÁCE REALITNÉHO MAKLÉRA:

- Komplexné sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Aktívna práca na rozširovaní portfólia nehnuteľností a akvizícia nových klientov.
- Zadávanie ponúk do databázy, aktualizácia ponúk.
- Príprava a prezentácia ponúk pre potenciálnych klientov.
- Zabezpečovanie obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností.
- Pravidelné kontaktovanie klientov, budovanie vzťahov a dobrého mena spoločnosti.
- Dojednávanie obchodných podmienok predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Príprava zmluvnej dokumentácie v súčinnosti s právnym oddelením.
- Odovzdávanie nehnuteľností.

Benefity a ďalšie výhody:

- Silné zázemie, dynamický a mladý kolektív, stále pracovné miesto na pobočke.
- Kvalitné úvodné školenia.
- Motivačný provízny model.
- Silná marketingová podpora značiek XX REAL (štartovací balíček podpory predaja - inzertný časopis, newsletter, propagácia inzerátov na najrelevantnejších realitných serveroch, cielené online kampane, IT program na správu nehnuteľností, web stránka XX REAL).
- Produktová a legislatívna podpora (research správy, školenia, semináre, komunikácia s bankami a NBS).
- IT podpora.
- Právna podpora.

Všeobecne požadované znalosti:

Profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci
- Znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
- Prehľad o aktuálnom stave realitného trhu, základné povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí
- Tímový duch, zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, samostatnosť
- Znalosť anglického jazyka na úrovni potrebnej pre zabezpečenie pracovnej činnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word