Prijmeme vodiča MKD, plat 1800-2000€

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- preprava rôzneho druhu tovarov
- oblasť pôsobenia - Slovensko - Rakúsko - Nemecko

Benefity a ďalšie výhody:

Budujeme zdravý mladý kolektív, ktorý chce vo svojej práci dosahovať najlepšie výsledky. Ak by si chcel(a) byť súčasťou takehoto tímu, sme tu pre TEBA, neváhaj nás konkaktovať, radi sa s tebou stretneme. Našim cieľom je pre teba vytvoriť "zdravé" pracovné prostredie, kde sa budeš cítiť dobre. U nás nebudeš len zamestnancom, ale staneš sa súčasťou našej pracovnej rodiny!

Informácie pre uchádzača:

nástup ihneď

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- flexibilita, dochvíľnosť, spoľahlivosť, vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, zodpovednosť, praktické myslenie, konštrukčnú a priestorovú predstavivosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, kultivovanosť vystupovania
- práca s GPS,
- karta vodiča - tachografová
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná spôsobilosť
- psychotesty

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    C, CE