Produktový manažér pre úverové produkty

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Ste koncepčná, tvorivá osobnosť so skúsenosťou v bankovnictve, poistovnictve resp. v podobnych financnych sluzbach? Máte chuť participovať na rozvoji úverových produktov našej banky?
Do nášho tímu hľadáme produktového manažéra , ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:
* zastrešovanie produktového rozvoja úverových produktov
* prinášanie návrhov na nové produkty a inovácie existujúcich úverových produktov
* nastavovanie/ úpravu obchodných a procesných podmienok úverových produktov
* komunikácia s internými oddeleniami (sales, marketing, právne oddelenie, risk) pri tvorbe/ úprave úverových produktov
* nastavovanie cenotvorby úverových produktov a sledovanie ich profitability
* hľadanie nových príležitostí na trhu pre zvýšenie predaja úverových produktov
* sledovanie trhu, trendov a konkurencie v oblasti úverových produktov

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto výkonu práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4
* Termín nástupu: dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba trvania zmluvy: doba určitá 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti predĺženie zmluvy na dobu neurčitú po 1 roku)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* ukončené VŠ vzdelanie
* prax vo finančnom sektore min. 2 roky, skúsenosti v oblasti produktového manažmentu sú vítané
* skúsenosť s riadením menších projektov výhodou
* jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
* užívateľská znalosť MS Office na pokročilej úrovni (Word, Access, Excel, PowerPoint)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* koncepčné a biznisovo orientované myslenie
* schopnosť presadiť svoj názor, dobré vyjednávacie zručnosti
* tvorivý a samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
* výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
* schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

* dynamické a otvorené pracovné prostredie
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* výhodné čerpanie bankových produktov
* koncoročné odmeny
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* príspevok na dovolenku
* teambuildingové aktivity
* nadštandardná lekárska starostlivosť
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 3 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Benefity a ďalšie výhody:

Stravné lístky/príspevok na stravovanie,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)