Ponúkame prácu Čašníčky v talianskej cukrárni - Nemecko

22.03.2017 Gelateria Piccoli

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Rotenburg Wümme
Nemecko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- obsluha hostí: je potrebná pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- požadované skúsenosti z oblasti gastronómie
- znalosť s elektronickou pokladňou na pokročilej úrovni
- príprava vonkajšej terasy a jej úprava pred otvorením cukrárne

Ponúkaný plat:
od 1800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
- 1800 euro brutto mesačne : po odrátaní všetkých povinných daní a zrážok - 1250 euro netto mesačne
- pracuje sa 48 hodín týždenne (6 dní x 8 hodín denne)
- práca je ponúkaná na trvalý pracovný pomer v rámci sezóny v roku 2017, ktorá je od februára/marca do konca septembra/októbra (dohoda so zamestnávateľom)
Iné výhody:
- ubytovanie zdarma: poskytujeme izbu v byte priamo nad cukrárňou
- stravovanie je samostatné
- cukráreň sa nachádza pri pešej zóne v centra mesta - veľa nákupných možností v blízkosti, banky, pošta...
Termín nástupu do práce:
od 15.3.2017 do 30.10.2017
Termín ukončenia výberového konania:
10.3.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Cukráreň Gelateria Piccoli vyrába už vyše 45 rokov kvalitnú taliansku zmrzlinu podľa rodinnej tradície, ktorá sa predáva z generácie na generáciu.Našim cieľom je hlavne spokojnosť zákazníka, výroba a ponuka kvalitného vynikajúceho produktu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk
Iné znalosti:
neuvedené
Vítaná je znalosť a skúsenosti v oblasti gastronómie, chuť učiť sa nové veci a pracovať s ľuďmi. Uprednostňujeme záujemcov, ktorí dokážu prebrať i určitú zodpovednosť, sú spoľahliví a flexibilní.

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Eis Cafe, Eis Konditorei, Bar
Oblasť pôsobenia:
Reštaurácie, bary, jedálne a pod.
Adresa:
Gelateria Piccoli
Grosse str. 61
Nemecko
Kontaktné údaje:
Grosse Str. 61, Rotenburg Wümme, 27356, Nemecko
Tel: 00421944497306, 00491511151344

Reaguj na ponuku